ROV07H271K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07H271K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07H271K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07H271K
Tau Wae ROV07H271K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5069 pcs Pepa Raraunga ROV07H271K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa E10716-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 24J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 160pF @ 1kHz