ROV07-331K-2
Hua Hua
Tau Wae: ROV07-331K-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07-331K-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07-331K-2
Tau Wae ROV07-331K-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5351 pcs Pepa Raraunga ROV07-331K-2.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F13623-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 275V
Maximum AC Volts 210V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 23J Whakaahuatanga Taipitopito 330V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 141pF @ 1kHz