ROV07-271K
Hua Hua
Tau Wae: ROV07-271K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07-271K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07-271K
Tau Wae ROV07-271K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4890 pcs Pepa Raraunga ROV07-271K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa D47557-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 19.8J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 161pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV07-270K-S-2
ROV07-270K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
I roto i te taonga: 4092 pcs
Tikiake: ROV07-270K-S-2.pdf
RFQ
ROV07-271K-S-2
ROV07-271K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM