ROV07-220L-S
Hua Hua
Tau Wae: ROV07-220L-S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ROV07-220L-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV07-220L-S
Tau Wae ROV07-220L-S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 250A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5066 pcs Pepa Raraunga ROV07-220L-S.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 18.7V
Varistor Voltage (Max) 25.3V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa A74305-000 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 1.4J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 250A Capacitance @ Frequency 2933pF @ 1kHz