ROV05H751K
Hua Hua
Tau Wae: ROV05H751K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 800A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05H751K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05H751K
Tau Wae ROV05H751K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 800A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5379 pcs Pepa Raraunga ROV05H751K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa F76550-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 29J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 800A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV05H820K-S
ROV05H820K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 800A DISC 5MM
I roto i te taonga: 4454 pcs
Tikiake: ROV05H820K-S.pdf
RFQ
ROV05H681K-S-2
ROV05H681K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 800A DISC 5MM
I roto i te taonga: 5685 pcs
Tikiake: ROV05H681K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H751K-2
ROV05H751K-2
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 800A DISC 5MM