ROV05H680K
Hua Hua
Tau Wae: ROV05H680K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 250A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05H680K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05H680K
Tau Wae ROV05H680K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 250A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4805 pcs Pepa Raraunga ROV05H680K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa D43738-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 2.6J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 250A Capacitance @ Frequency 500pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV05H680K-S-2
ROV05H680K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 250A DISC 5MM
I roto i te taonga: 5961 pcs
Tikiake: ROV05H680K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H621K
ROV05H621K
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 800A DISC 5MM
I roto i te taonga: 4503 pcs
Tikiake: ROV05H621K.pdf
RFQ
ROV05H621K-S
ROV05H621K-S
Tikiake: ROV05H621K-S.pdf
ROV05H680K-2
ROV05H680K-2
Tikiake: ROV05H680K-2.pdf
ROV05H680K-S
ROV05H680K-S