ROV05H511K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROV05H511K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 800A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05H511K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05H511K
Tau Wae ROV05H511K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 800A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4372 pcs Pepa Raraunga ROV05H511K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa C39027-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 418V
Maximum AC Volts 320V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 22J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 800A Capacitance @ Frequency 50pF @ 1kHz