ROV05H151K
Hua Hua
Tau Wae: ROV05H151K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 800A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05H151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05H151K
Tau Wae ROV05H151K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 800A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5251 pcs Pepa Raraunga ROV05H151K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa E40721-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 6.5J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 800A Capacitance @ Frequency 180pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROV05H151K-S
ROV05H151K-S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 800A DISC 5MM
I roto i te taonga: 4808 pcs
Tikiake: ROV05H151K-S.pdf
RFQ
ROV05H101K-S-2
ROV05H101K-S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 100V 800A DISC 5MM
I roto i te taonga: 5447 pcs
Tikiake: ROV05H101K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H151K-2
ROV05H151K-2
Tikiake: ROV05H151K-2.pdf
ROV05H101K-S
ROV05H101K-S
Tikiake: ROV05H101K-S.pdf
ROV05H151K-S-2
ROV05H151K-S-2