ROV05-101K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROV05-101K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ROV05-101K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROV05-101K
Tau Wae ROV05-101K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4895 pcs Pepa Raraunga ROV05-101K.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa E06358-000 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Maximum DC Volts 85V
Maximum AC Volts 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 3.5J Whakaahuatanga Taipitopito 100V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 263pF @ 1kHz