RLD60P065XFF
Hua Hua
Tau Wae: RLD60P065XFF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL
Ngā Rauemi: RLD60P065XFF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLD60P065XFF
Tau Wae RLD60P065XFF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4804 pcs Pepa Raraunga RLD60P065XFF.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5.3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.382" Dia x 0.122" T (9.70mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, RLD60
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 720 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 310 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 650mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 1.3A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 650mA Whakaaetanga cURus, TUV