RLD60P020XF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLD60P020XF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 200MA RADIAL
Ngā Rauemi: RLD60P020XF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLD60P020XF
Tau Wae RLD60P020XF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 200MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4845 pcs Pepa Raraunga RLD60P020XF.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2.2s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, RLD60
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 4.4 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1.83 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 200mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 400mA Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 200mA Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RLD60P030XFF
RLD60P030XFF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 300MA RADIAL
I roto i te taonga: 4975 pcs
Tikiake: RLD60P030XFF.pdf
RFQ
RLD60P017XFF
RLD60P017XFF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 170MA RADIAL
I roto i te taonga: 4828 pcs
Tikiake: RLD60P017XFF.pdf
RFQ
RLD60P020XFF
RLD60P020XFF
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 200MA RADIAL