RKEF375K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RKEF375K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKEF375K
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RKEF375K.pdf2.RKEF375K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKEF375K
Tau Wae RKEF375K Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201147 pcs Pepa Raraunga 1.RKEF375K.pdf2.RKEF375K.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 22s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RKEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 60 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 17 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF3376-000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.199" (5.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.992" (25.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 7.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3.75A Whakaaetanga CSA, TUV, UL