RKEF075-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RKEF075-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RKEF075-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua POLYSWITCH PTC RESET 0.75A
Ngā Rauemi: 1.RKEF075-2.pdf2.RKEF075-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RKEF075-2
Tau Wae RKEF075-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga POLYSWITCH PTC RESET 0.75A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 293835 pcs Pepa Raraunga 1.RKEF075-2.pdf2.RKEF075-2.pdf
Momotuhi - Max 60V Te wa ki te haere 1.5s
Te matotoru (Max) - Rahi / Rahi 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm)