RHEF1000
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RHEF1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RHEF1000
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.RHEF1000.pdf2.RHEF1000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RHEF1000
Tau Wae RHEF1000 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127005 pcs Pepa Raraunga 1.RHEF1000.pdf2.RHEF1000.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 9s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.118" W (17.50mm x 3.00mm) Raupapa PolySwitch®, RHEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 15 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 6.2 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF3321-000
RHEF1000HF
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 18.5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10A Whakaaetanga CSA, TUV, UL