QK012LH2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QK012LH2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QK012LH2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 1KV 12A TO220
Ngā Rauemi: QK012LH2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QK012LH2
Tau Wae QK012LH2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 1KV 12A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50251 pcs Pepa Raraunga QK012LH2.pdf
Momotuhi - Tae Atu 1kV Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 1kV 12A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 15mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA