Q8015N5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8015N5TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q8015N5TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 800V 15A TO263
Ngā Rauemi: 1.Q8015N5TP.pdf2.Q8015N5TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q8015N5TP
Tau Wae Q8015N5TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 800V 15A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48389 pcs Pepa Raraunga 1.Q8015N5TP.pdf2.Q8015N5TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 800V 15A Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 70mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA Whirihoranga Single