Q8010LH5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q8010LH5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q8010LH5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 800V 10A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q8010LH5.pdf2.Q8010LH5.pdf3.Q8010LH5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q8010LH5
Tau Wae Q8010LH5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 800V 10A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60720 pcs Pepa Raraunga 1.Q8010LH5.pdf2.Q8010LH5.pdf3.Q8010LH5.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 10A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q8010LH568
Q8010LH568
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 800V 10A TO220