Q6015LTH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6015LTH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6015LTH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC INT TRIGGER 600V 15A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q6015LTH.pdf2.Q6015LTH.pdf3.Q6015LTH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6015LTH
Tau Wae Q6015LTH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC INT TRIGGER 600V 15A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65883 pcs Pepa Raraunga 1.Q6015LTH.pdf2.Q6015LTH.pdf3.Q6015LTH.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Triac Momo Internally Triggered
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Internally Triggered 600V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 70mA