Q6015L552
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6015L552 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6015L552
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 600V 15A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q6015L552.pdf2.Q6015L552.pdf3.Q6015L552.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6015L552
Tau Wae Q6015L552 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 600V 15A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63159 pcs Pepa Raraunga 1.Q6015L552.pdf2.Q6015L552.pdf3.Q6015L552.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 600V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 70mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q6012RH2
Q6012RH2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
I roto i te taonga: 74639 pcs
Tikiake: Q6012RH2.pdf
RFQ
Q6012RH5TP
Q6012RH5TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 67951 pcs
Tikiake: Q6012RH5TP.pdf
RFQ
Q6015L5
Q6015L5
Whakaahuatanga: TRIAC 600V 15A TO220