Q6010R4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6010R4TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6010R4TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 600V 10A TO220
Ngā Rauemi: Q6010R4TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6010R4TP
Tau Wae Q6010R4TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 600V 10A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62788 pcs Pepa Raraunga Q6010R4TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Non-Isolated Tab
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 600V 10A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 25mA Whirihoranga Single