Q6008DH3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q6008DH3TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252
Ngā Rauemi: 1.Q6008DH3TP.pdf2.Q6008DH3TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q6008DH3TP
Tau Wae Q6008DH3TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69209 pcs Pepa Raraunga 1.Q6008DH3TP.pdf2.Q6008DH3TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 15mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA Whirihoranga Single