Q4016RH3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4016RH3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4016RH3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q4016RH3.pdf2.Q4016RH3.pdf3.Q4016RH3.pdf4.Q4016RH3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4016RH3
Tau Wae Q4016RH3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Non-Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 16A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 35mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q4016NH6TP
Q4016NH6TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 400V 16A TO263
I roto i te taonga: 53351 pcs
Tikiake: Q4016NH6TP.pdf
RFQ
Q4016NH3TP
Q4016NH3TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 50287 pcs
Tikiake: Q4016NH3TP.pdf
RFQ
Q401E3
Q401E3
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92