Q4015L558
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4015L558
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 400V 15A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q4015L558.pdf2.Q4015L558.pdf3.Q4015L558.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4015L558
Tau Wae Q4015L558 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 400V 15A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5995 pcs Pepa Raraunga 1.Q4015L558.pdf2.Q4015L558.pdf3.Q4015L558.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 400V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 70mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA