Q4012LH5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4012LH5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4012LH5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 400V 12A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q4012LH5.pdf2.Q4012LH5.pdf3.Q4012LH5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4012LH5
Tau Wae Q4012LH5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 400V 12A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64366 pcs Pepa Raraunga 1.Q4012LH5.pdf2.Q4012LH5.pdf3.Q4012LH5.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Ētahi Ingoa F7167
Q4012LH5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 12A Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q4010R5TP
Q4010R5TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 400V 10A TO220
I roto i te taonga: 63850 pcs
Tikiake: Q4010R5TP.pdf
RFQ
Q4012NH5TP
Q4012NH5TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 400V 12A TO263
I roto i te taonga: 63101 pcs
Tikiake: Q4012NH5TP.pdf
RFQ
Q4012LH5TP
Q4012LH5TP
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 400V 12A TO220