Q4010LH5
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Q4010LH5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4010LH5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 400V 10A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q4010LH5.pdf2.Q4010LH5.pdf3.Q4010LH5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4010LH5
Tau Wae Q4010LH5 Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 400V 10A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72113 pcs Pepa Raraunga 1.Q4010LH5.pdf2.Q4010LH5.pdf3.Q4010LH5.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 50mA Tuhinga o mua - Breakdown TO-220 Isolated Tab
Momo Pukapuka Alternistor - Snubberless Raupapa -
Momo SCR 110A, 120A RoHS Tūnga Bulk
Ko te poari TO-220-3 Isolated Tab Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga Q4010LH5 Whakaahua nui TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 10A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 400V 10A TO220 I teie nei - Te haere (Te) 50mA
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400V I teie nei - Tae Atu (Tae) 10A
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 1.3V Whakautu Whakamutunga Single