Q4006LTH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4006LTH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4006LTH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC INT TRIGGER 400V 6A TO220
Ngā Rauemi: 1.Q4006LTH.pdf2.Q4006LTH.pdf3.Q4006LTH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4006LTH
Tau Wae Q4006LTH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC INT TRIGGER 400V 6A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80986 pcs Pepa Raraunga 1.Q4006LTH.pdf2.Q4006LTH.pdf3.Q4006LTH.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Triac Momo Internally Triggered
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Internally Triggered 400V 6A Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 65A, 80A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA