Q4004V3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4004V3TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q4004V3TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 400V 4A TO251
Ngā Rauemi: 1.Q4004V3TP.pdf2.Q4004V3TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q4004V3TP
Tau Wae Q4004V3TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 400V 4A TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92445 pcs Pepa Raraunga 1.Q4004V3TP.pdf2.Q4004V3TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 4A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 46A, 55A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 20mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA Whirihoranga Single