Q2008VH3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2008VH3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q2008VH3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 200V 8A TO251
Ngā Rauemi: 1.Q2008VH3.pdf2.Q2008VH3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q2008VH3
Tau Wae Q2008VH3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 200V 8A TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5494 pcs Pepa Raraunga 1.Q2008VH3.pdf2.Q2008VH3.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 8A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 15mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA
Whirihoranga Single
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Q2010F52
Q2010F52
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 200V 10A TO202
I roto i te taonga: 3994 pcs
Tikiake: Q2010F52.pdf
RFQ
Q2008NH4TP
Q2008NH4TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 200V 8A TO263
I roto i te taonga: 5104 pcs
Tikiake: Q2008NH4TP.pdf
RFQ
Q2008VH3TP
Q2008VH3TP
Whakaahuatanga: TRIAC ALTERNISTOR 200V 8A TO251