Q2008F443
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2008F443 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q2008F443
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 200V 8A TO202
Ngā Rauemi: Q2008F443.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q2008F443
Tau Wae Q2008F443 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 200V 8A TO202 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5479 pcs Pepa Raraunga Q2008F443.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2.5V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-202
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-202 Long Tab Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 200V 8A Through Hole TO-202
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 25mA