Q2006VH3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2006VH3TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q2006VH3TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO251
Ngā Rauemi: 1.Q2006VH3TP.pdf2.Q2006VH3TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q2006VH3TP
Tau Wae Q2006VH3TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4095 pcs Pepa Raraunga 1.Q2006VH3TP.pdf2.Q2006VH3TP.pdf
Momotuhi - Tae Atu 200V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Momo Alternistor - Snubberless Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 55A, 65A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 15mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 10mA