PSR071FS0350Z
Hua Hua
Tau Wae: PSR071FS0350Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 350A 1.3KVAC/1KVDC
Ngā Rauemi: 1.PSR071FS0350Z.pdf2.PSR071FS0350Z.pdf
Waehere Stock 411 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR071FS0350Z
Tau Wae PSR071FS0350Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 350A 1.3KVAC/1KVDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 411 pcs Pepa Raraunga 1.PSR071FS0350Z.pdf2.PSR071FS0350Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1.3kV
Rahi / Rahi 2.913" L x 2.028" W x 2.264" H (74.00mm x 51.50mm x 57.50mm) Raupapa POWR-SPEED® PSR
Wā Whakautu Fast Paa / Case -
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Bolt Mount
Te whakarewa I²t 25199 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Momo Momo Square Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 350A Katoa -