PSR030FS0160Z
Hua Hua
Tau Wae: PSR030FS0160Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 160A 700VAC/600VDC
Ngā Rauemi: 1.PSR030FS0160Z.pdf2.PSR030FS0160Z.pdf
Waehere Stock 723 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR030FS0160Z
Tau Wae PSR030FS0160Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 160A 700VAC/600VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 723 pcs Pepa Raraunga 1.PSR030FS0160Z.pdf2.PSR030FS0160Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm) Raupapa POWR-SPEED® PSR
Wā Whakautu Fast Paa / Case -
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Bolt Mount
Te whakarewa I²t 1359 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Momo Momo Square Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 160A Katoa -