P6SMB58CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P6SMB58CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P6SMB58CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 52.78V 79.8V DO214AA
Ngā Rauemi: P6SMB58CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P6SMB58CA
Tau Wae P6SMB58CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 52.78V 79.8V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 316361 pcs Pepa Raraunga P6SMB58CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 52.78V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 79.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 55.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa P6SMB
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P6SMB56CAT3G
P6SMB56CAT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 47.8V 77V SMB
I roto i te taonga: 4511 pcs
Tikiake: P6SMB56CAT3G.pdf
RFQ
P6SMB56CAT3
P6SMB56CAT3
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
I roto i te taonga: 418323 pcs
Tikiake: P6SMB56CAT3.pdf
RFQ
P6SMB58
P6SMB58
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 52.78V 83.78V DO214AA
Tikiake: P6SMB58.pdf
P6SMB58C
P6SMB58C
Tikiake: P6SMB58C.pdf
P6SMB6.8A
P6SMB6.8A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5.8V 77V DO214AA
Tikiake: P6SMB6.8A.pdf
P6SMB56CAHR5G
P6SMB56CAHR5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 47.8V 77V DO214AA
Tikiake: P6SMB56CAHR5G.pdf
P6SMB6.8A TR13
P6SMB6.8A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5.8V 10.5V SMB
Tikiake: P6SMB6.8A TR13.pdf
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AA