P4KE540A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P4KE540A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P4KE540A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 486V 740V DO204AL
Ngā Rauemi: P4KE540A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P4KE540A
Tau Wae P4KE540A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 486V 740V DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 263516 pcs Pepa Raraunga P4KE540A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 486V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 740V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 513V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa P4KE Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial Ētahi Ingoa P4KE540ACT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 540mA
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P4KE540ATR
P4KE540ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE DO41
I roto i te taonga: 870452 pcs
Tikiake: P4KE540ATR.pdf
RFQ
P4KE540A-B
P4KE540A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 486V 740V DO204AL
I roto i te taonga: 198609 pcs
Tikiake: P4KE540A-B.pdf
RFQ
P4KE540A-E3/54
P4KE540A-E3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 459V 740V DO204AL
Tikiake: P4KE540A-E3/54.pdf
P4KE540A-E3/73
P4KE540A-E3/73