P4500GCLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P4500GCLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P4500GCLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 400V 100A DO15
Ngā Rauemi: P4500GCLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P4500GCLRP
Tau Wae P4500GCLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 400V 100A DO15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150798 pcs Pepa Raraunga P4500GCLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 400V
Tuhinga o mua - Breakover - Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Ētahi Ingoa P4500GCLRPLF
P4500GCLRPLF-ND
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 50mA Te kaha 45pF