P3504UARP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P3504UARP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 4CHP 320/640V 150A MS-013
Ngā Rauemi: P3504UARP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P3504UARP
Tau Wae P3504UARP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 4CHP 320/640V 150A MS-013 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5643 pcs Pepa Raraunga P3504UARP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 320V, 640V
Tuhinga o mua - Breakover 400V, 800V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, Gull Wing
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 20pF, 35pF