P3500EALRP2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P3500EALRP2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P3500EALRP2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 320V 150A TO-92
Ngā Rauemi: P3500EALRP2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P3500EALRP2
Tau Wae P3500EALRP2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 320V 150A TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123419 pcs Pepa Raraunga P3500EALRP2.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 320V
Tuhinga o mua - Breakover 400V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 35pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P3500EAL
P3500EAL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 320V 150A TO-92