P3300AA61
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P3300AA61
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 1CHP 300V 150A TYP61 TO220
Ngā Rauemi: P3300AA61.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P3300AA61
Tau Wae P3300AA61 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 1CHP 300V 150A TYP61 TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5262 pcs Pepa Raraunga P3300AA61.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 300V
Tuhinga o mua - Breakover 360V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-2
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 35pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P33QX
P33QX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
I roto i te taonga: 551 pcs
Tikiake: P33QX.pdf
RFQ
P3321N
P3321N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOTTED 3/32" 3.5"
I roto i te taonga: 35892 pcs
Tikiake: P3321N.pdf
RFQ
P3300AA61RP
P3300AA61RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC 1CHP 300V 150A 61TYP TO220
I roto i te taonga: 4693 pcs
Tikiake: P3300AA61RP.pdf
P33-FST
P33-FST
Kaihanga: Daburn