P3100ECMCRP2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P3100ECMCRP2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P3100ECMCRP2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC MC BI 275V 400A TO-92
Ngā Rauemi: 1.P3100ECMCRP2.pdf2.P3100ECMCRP2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P3100ECMCRP2
Tau Wae P3100ECMCRP2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC MC BI 275V 400A TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4415 pcs Pepa Raraunga 1.P3100ECMCRP2.pdf2.P3100ECMCRP2.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 275V
Tuhinga o mua - Breakover 350V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 45pF