P2300GALRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P2300GALRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P2300GALRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 190V 50A DO15
Ngā Rauemi: P2300GALRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P2300GALRP
Tau Wae P2300GALRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 190V 50A DO15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147242 pcs Pepa Raraunga P2300GALRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 190V
Tuhinga o mua - Breakover 260V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 30pF