P1800ECMC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1800ECMC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1800ECMC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC MC BI 170V 400A TO-92
Ngā Rauemi: P1800ECMC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1800ECMC
Tau Wae P1800ECMC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC MC BI 170V 400A TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4911 pcs Pepa Raraunga P1800ECMC.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 170V
Tuhinga o mua - Breakover 220V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 50pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P1800ECLAP
P1800ECLAP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 170V 400A TO-92
I roto i te taonga: 102872 pcs
Tikiake: P1800ECLAP.pdf
RFQ
P1800ECMCRP1
P1800ECMCRP1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC MC BI 170V 400A TO-92
I roto i te taonga: 5630 pcs
Tikiake: P1800ECMCRP1.pdf
RFQ
P1800EC
P1800EC
Whakaahuatanga: SIDACTOR 170V 400A SURGE TO-92
Tikiake: P1800EC.pdf
P1800ECLRP1
P1800ECLRP1
Tikiake: P1800ECLRP1.pdf
P1800ECMCLAP
P1800ECMCLAP
Tikiake: P1800ECMCLAP.pdf
P1800ECLRP2
P1800ECLRP2
Tikiake: P1800ECLRP2.pdf
P1800ECMCLRP2
P1800ECMCLRP2
Tikiake: P1800ECMCLRP2.pdf
P1800ECMCL
P1800ECMCL
Tikiake: P1800ECMCL.pdf
P1800ECL
P1800ECL
Tikiake: P1800ECL.pdf
P1800ECMCAP
P1800ECMCAP
Tikiake: P1800ECMCAP.pdf
P1800ECAP
P1800ECAP
Tikiake: P1800ECAP.pdf
P1800ECMCLRP1
P1800ECMCLRP1
Tikiake: P1800ECMCLRP1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel