P1602AA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1602AA60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1602AA60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR 2CHP 65/130V 150A TO220
Ngā Rauemi: P1602AA60.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1602AA60
Tau Wae P1602AA60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR 2CHP 65/130V 150A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3997 pcs Pepa Raraunga P1602AA60.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 65V, 130V
Tuhinga o mua - Breakover 95V, 190V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 No Tab
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 35pF, 60pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P160-823KS
P160-823KS
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 196MA 3.2 OHM SMD
I roto i te taonga: 11833 pcs
Tikiake: P160-823KS.pdf
RFQ
P1602AALRP
P1602AALRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR 2CHP 130V 150A TO220
I roto i te taonga: 67039 pcs
Tikiake: P1602AALRP.pdf
RFQ
P1602AA
P1602AA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC SYM 2CH 65/130V 150A TO220