P1553ACL60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1553ACL60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1553ACL60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC SYM 3CHP 130V 400A TO220
Ngā Rauemi: P1553ACL60.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1553ACL60
Tau Wae P1553ACL60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC SYM 3CHP 130V 400A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32079 pcs Pepa Raraunga P1553ACL60.pdf
Tuhinga o mua - I te State 8V Momotuhi - Tae Atu 130V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 No Tab
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 60pF, 95pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P1553ABLRP
P1553ABLRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC SYM 3CHP 130V 250A TO220
I roto i te taonga: 31982 pcs
Tikiake: P1553ABLRP.pdf
RFQ
P1553AC
P1553AC
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC SYM 3CHP 130V 400A TO-220