P1500THLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500THLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1500THLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 140V 35A DO41
Ngā Rauemi: P1500THLRP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1500THLRP
Tau Wae P1500THLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 140V 35A DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5980 pcs Pepa Raraunga P1500THLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 140V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 40pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P1502SBLRP
P1502SBLRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 140V 250A DO214AA
I roto i te taonga: 84678 pcs
Tikiake: P1502SBLRP.pdf
RFQ
P1500SD
P1500SD
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC BIDIR 140V 1000A DO-214AA
I roto i te taonga: 5897 pcs
Tikiake: P1500SD.pdf
RFQ
P1504
P1504
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 148MHZ YAGI UHF BRKT MT