P1500MEL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500MEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1500MEL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 140V 5000A TO218
Ngā Rauemi: P1500MEL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1500MEL
Tau Wae P1500MEL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 140V 5000A TO218 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16404 pcs Pepa Raraunga P1500MEL.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 140V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tube Paa / Case TO-218-3, TO-218AC
Ētahi Ingoa F10061
P1500MEL-ND
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 5kA I teie nei - Whakaorangia (Ih) 50mA
Te kaha 650pF