P1402SBLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1402SBLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1402SBLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 140V 250A DO214AA
Ngā Rauemi: P1402SBLRP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1402SBLRP
Tau Wae P1402SBLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 140V 250A DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4459 pcs Pepa Raraunga P1402SBLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 8V Momotuhi - Tae Atu 140V
Tuhinga o mua - Breakover 180V Raupapa TwinChip™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha 35pF