P1200SCMCRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1200SCMCRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1200SCMCRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC MC BI 100V 400A DO-214AA
Ngā Rauemi: P1200SCMCRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1200SCMCRP
Tau Wae P1200SCMCRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC MC BI 100V 400A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3977 pcs Pepa Raraunga P1200SCMCRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 100V
Tuhinga o mua - Breakover 130V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha 65pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P120K-F20AR100K
P120K-F20AR100K
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: POTENTIOMETER
I roto i te taonga: 167934 pcs
Tikiake: P120K-F20AR100K.pdf
RFQ
P120K-F20BR5K
P120K-F20BR5K
Whakaahuatanga: POT 5K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
I roto i te taonga: 223794 pcs
Tikiake: P120K-F20BR5K.pdf
RFQ
P1200SC
P1200SC
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR BI 100V 400A DO-214AA