P1200SALRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1200SALRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1200SALRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR BI 100V 150A DO-214AA
Ngā Rauemi: P1200SALRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1200SALRP
Tau Wae P1200SALRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR BI 100V 150A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115507 pcs Pepa Raraunga P1200SALRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 100V
Tuhinga o mua - Breakover 130V Raupapa SIDACtor®
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa P1200SALRPCT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha 45pF