P1100SCLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1100SCLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1100SCLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR UNI 90V 400A DO-214AA
Ngā Rauemi: P1100SCLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1100SCLRP
Tau Wae P1100SCLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR UNI 90V 400A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122921 pcs Pepa Raraunga P1100SCLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 90V
Tuhinga o mua - Breakover 130V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa P1100SCLRP-ND
P1100SCLRPTR
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 115pF