P1004-174
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1004-174 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1004-174
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua POTENTIOMETER 100K 10% 1/4W
Ngā Rauemi: P1004-174.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1004-174
Tau Wae P1004-174 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 2625 pcs Pepa Raraunga P1004-174.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Raupapa - Te hurihanga 300°
Tuhinga Whakatika Wirewound Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Ētahi Ingoa F10617
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 0.25W, 1/4W Solder Lug Mahinga Whakauru -
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika Side Adjustment
Momo Kaihoko Knurled and Slotted Te roa o te Kaihoko -
Kaupapa Mahi -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P1004-95
P1004-95
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: POTENTIOMETER 100K 10% 1/4W
I roto i te taonga: 16673 pcs
Tikiake: P1004-95.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: POTENTIOMETER 500K 10% (P0.5)